Dog days Bratislava

Datum konání: 
28.05.2016 - 29.05.2016
Ukážky sme mali oba dni ako prví z vystupujúcich. V sobotu sme prezentovali jeden trail, kde Arwen hľadala unesené dieťa (Lesanka, 7) a Katka komentovala.
V nedeľu sme ukázali dva traily. Počas prvého Mauro hľadal unesené dieťa (Lesanka, 7) a Dianka komentovala. Druhý trail išiel Blacky, ktorý zase našiel stratené dieťa, ktoré sa samo vybralo na prechádzku, Lesankinho brata Mirka (4). Keďže ukážky sa konali v skorom čase, divákov nebolo veľa. 
 
Oba dni sme poobede mali úvodný otvorený tréning, ktorý bol pravidelne propagovaný na hlavnej ploche s informáciou, kde sa môžu záujemcovia prihlásiť. V sobotu aj v nedeľu sme mali prihlásených 5 tímov, ktoré si chceli vyskúšať mantrailing. 
 
Ukážkový tréning sa konal v lese oproti miestu konania Dog Days. Videli sme veľa šikovných psíkov. Záujemcovia dostali základné informácie o MT a tiež sme zdôrazňovali, že tréning prebieha na základe pozitívnej motivácie, psík má chuť pracovať a na prácu sa teší. Tímy dostali kontaktné údaje, či už na IBHA alebo bratislavskú FB stránku. J
 
Počas konania akcie sme rozdávali letáčiky s všeobecnými informáciami o mantrailingu.
Děkujeme našim členkám za perfektní propagaci MT a už teď se těšíme na příště.