Drakiáda Liberec

Datum konání: 
27.10.2017

Drakiáda na letišti - 27.10.2017
Na letišti v Liberci - Ostašově je s ohledem na letecký provoz celoroční zákaz pouštění draků. Aeroklub Liberec ve spolupráci s Magistrátem města Liberec se rozhodli letiště na jeden den uzavřít pro letecký provoz.
Ve spolupráci s Leteckou záchrannou službou LK, Paraklubem Liberec, Krav Maga System a reklamní agenturou PMH  byla dnes, v pátek, na letišti v Liberci "Drakiáda”
Díky počasí byl začátek odložen a program značně přeorganizován, ale ani to neodradilo spoustu rodičů s dětmi a ani organizátory. Několikrát jsme se museli uchýlit do klubovny, ale to nikomu nevadilo.
Pro děti i dospelé tam bylo připraveno občerstvení a ukázky práce se psem.
Děkuji našim MT teamům, že se nenechaly odradit počasím a i v extrémních podmínkách, které byly, odvedly perfektní práci.
Nenechte se zmást postroji, opět jsme si vystačili se dvěma ... to by mě zajímalo, kdo jako první zapomene psy .
Děkujeme za pozvání a už se těšíme na další spolupráci!!! Bylo to fajn!!!

Navrátilovi a Valtovi propagovali MT na akci  v Liberci .Bylo to komponovaný celodenní program pro děti . Počasí bylo strašné- střídavě pršelo a lilo a do toho toho silný vítr přesto se  vypustili psi do práce . Pracovali velmi dobře i přes komplikované podmínky.Navíc  všude se motali lidi , do toho létali draci , občas houkačka a navíc ještě  otvírání padáku. Trénink jsme zaměřili na soustředění psů na práci , jako nechtěný bonus to byl prostor  totálně prochozený a prokřížený a vzhledem  k charakteru dobrovolníků i na konci s rozlišováním. Takže  trénink se velmi přiblížil k reálným podmínkám a přesto se všichni naši drahoušci soustředili na práci.

Učast : Lenka ,Lenka, Tom, Pepa, Kyli,Sharkey,Morty,Růžena a jako bavič Sanny