MT IBHA SK Duchonka

Datum konání: 
17.03.2018 - 18.03.2018

Velmi povedený víkend, i když trochu mrazivější. Tentokrát jsme otestovali prostory kolem přehrady Duchonka, kde budou probíhat za měsíc jarní zkoušky. V rámci tréninku dva MT týmy, Maťo Ďurnek s Baškou a Ivan Richter s Ittou složili Instinkt test, který e opravňuje k první zkoušce. IT Test Itty byl zároveň klubovou zkouškou KSH. I proto na průběh dohlížela komise rozhodčích i členů KSH. 

Pravidelný víkendový otevřený trénink slovenské skupiny. Organizuje Ivan - ivan.richters [at] gmail.com

Zdravím Vás, priatelia,
 
Ondrej vybavil ubytovanie na Duchonke pri Topoľčanoch (www.duchonkaland.sk). Cena je 18€ osoba/noc aj s plnou penziou. Potrebujem od Vás pronto odpoveď, či sa zúčastníte, od kedy do kedy a koľko ľudí. Opakujem prosím o rýchlu reakciu. Kto chce ísť na skúšky, má poslednú možnosť urobiť testy. 
priatelia, ubytovanie je zabezpečené. Zmena je len v stravovaní. Chatár sám nevarí, kuchára vždy objednáva. Pri takomto počte by išiel do straty, tak som sa sním dohodol, že stravu si zabezpečíme sami. Tak ako inokedy ja zabezpečím obedy a večeru v sobotu. Na piatok večer a raňajky si každí niečo prineste podľa chuti. Takto aj cena ubytovania bude nižšia, ako som Vás informoval. Teším sa na stretnutie. Ivan