MT IBHA SK Vánoční Terchová

Datum konání: 
17.12.2016 - 18.12.2016

Kdo tam nebyl, neuvěří. Sobotní nádherné mrazivé počasíí v krásných horách, kde zbíjal Juro Janošík, chta Horské skužby nám poskytla skvělé zázemí a tradiční sestava se bavila nejenom trénováním, ale i tradiční štědrovečerní večeří, přišel i Ježíšek rozdal dárky a zábava neměla chybu. 

Přejeme vám všechno nejlepší v Novém roce a krásně si užívejte Vánoc, stejně jako my. 

INFO od Ivana - Zariadil som si program tak, že na sobotu uvarím hustú fazuľovú polievku s údeným a na nedeľu postavíme večer polievku a druhé nejaké kura na šťave, čo len zohrejeme s knedľou. Kto má záujem nech mi napíše na ivan.richrers [at] gmail.com

Ahoj všichni, 

nezadržitelně se blíží konec roku a zdá se to nedávno, kdy jsme společně u kytary a pod stromečkem trávili krásný vánoční advent v Bzincích. Tentokrát se sejdeme na chatě 
Horské služby v Terchové u Žiliny v termínu 17. - 18. 12. 2016. 
Program bude klasický. Přes den se bude trénovat a v sobotu strávíme podvečer u společné večeře, stromečku a rozdávání dárků. Bramborový salát a kapr bude, Snídaně si každý zajistí sám, kuchyně je plně funkční a k dispozici. V sobotu podvečer bude slavnostní večeře a na neděli pak je možnost zajistit společné jídlo před odjezdem. Věřím, že se všechna děvčata budou chtít pochlubil vánočními dobrotami a tak hlady strádat nebudeme. Tekutiny netřeba připomínat. Úhradu za stravu pak vyřešíme na místě podle nákladů. 
Vás opět požádám, aby jste dovezli každý dle svých možností, představ a fantazie alespoň jeden dárek na osobu. Dárky pak rozdá v tombole Ježíšek.
Požádám vás aby jste poslali co nejrychleji přihlášku na Email satora.lubomir [at] gmail.com s počtem osob a termínem příjezdu nejpozději do pátku 9.12.2016.
Ve čtvrtek bude akce zveřejněna na FB a protože je kapacita chaty omezena na 34 míst, neváhejte. 
Ubytování na jednu noc bude stát 12,- Eur. 
Seznam účastníků postupně zveřejním tady. 
Mějte se 
Luboš
Seznam účastníků: 
Satorovi (Jarka a Luboš)(pá), Richterovi (Ivana Lydka) (pá). Stolárikovi (Braňo, Zuzka a Nelinka) (pá), Ďurnekovi (Maťo a Zuzka) (bez), Lenka Bobková a Peťo (so), Novotní (Richard a Adam) (pá), Pollákovi (Zdenko, Zdenka a dvě slečny) (so), Dižkovi (Natálka, Mišo, Maťo (so), Petra Neirurerová + 1 (so), Maťo Šiška a Lucia (so), Hollí (Katka a Juro) (bez), Peťo Rešutík a Dominik (so), Markétka Solaníková, Vojta Bóňa (pá)
 
(pá - příjezd v pátek navečer, so - příjezd sobota ráno, bez - bez ubytování) Tabulka účastníků, včetně objednaného ubytování a stravy je níže.