MT Krušné Hory

Datum konání: 
29.05.2020 - 31.05.2020

Třídenní intenzivní kemp v nádherném prostředí Krušných hor, v okolí Nové Vsi v horách, části Lesná. Velké množství MT týmů zvládlo odtrénovat kompletní naplánované penzum trailů, zaměřili jsme se na cvičení rozlišování pachů, vyrušení na trailu a individuální trénink. Zkušenější si opět prošli sami své DB traily, záznam a kontrola přes HYTERA systém. Pro ty co tam nebyli a pro ty, co to ještě neví, je dohodnutý termín příštího setkání na stejný čas, tedy 28. - 31. května 2021. 

Tak a je to tady. Termín je 29. - 31. května. Platí potvrzené původní přihlášky. Už je OBSAZENO. Možno se přihlásit pouze jako náhradník. Zrušit to může jenom rozhodnutí vrchnosti. 

Samozřejmě dodržíme pravidlo akcí s počtem do 10 lidí. Budou to tedy dvě samostatné akce. Jednu povede Luboš a druhou Mirek. 

Tréninky MT v okolí Horského hotelu Lesná v Krušných horách, trenéři - Luboš, Mirek, 

Souřadnice do Krušných hor
Budova B - 50.569248,13.433060
Hl. budova - 50.564989,13.430678

Areál nabízí dva druhy ubytování a to v hlavní budově Horského hotelu Lesná, kde jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením, kapacita hotelu je 49 lůžek. Cena za jednu osobu a noc se pohybuje od 449,- Kč do 649,- Kč dle druhu pokoje. Pes na pokoji 70,- Kč. Druhou variantou je apartmánový dům – budova B (pokoje se společným sociálním zařízením), kde je cena stanovena za jednu osobu na noc ve výši 344,- Kč. Kapacita budovy je cca 20 lůžek. Pes na pokoji 70,- Kč.
Malý stan pro 1 - 2 osoby je bez poplatku. Velký stan pro 4 osoby a více je zpoplatněn částkou 120,- Kč/den.
Elektrická přípojka pro auta je zajištěna u budovy B. Cena 100,-Kč/den. 
V hotelu je výborná celodenní restaurace za příznivé ceny. Možnost nákupu v obci Hora Sv. Kateřiny (cca 6km) nebo v Jirkově či Chomutově (cca 15km).
Budova B - číslo pokoje a počet osob prosím nahlaste nám.
Pokoj 1 - 4 (1 letiště + 2 postele) + 1 přistýlka
Pokoj 3 - 4 (1 letiště + 2 postele) + 2 přistýlky
Pokoj 6 - 4 (1 letiště + 2 postele) + 2 přistýlky

Hlavní budova - pokoje si můžete rezervovat sami přímo na stránkách hotelu.
Účast ještě nahlaste Mírovi nebo Lubošovi.

https://www.horskyhotellesna.cz/

Přihlášení: 

Sylva P. a Briony

Luba V. - R.ridgeback - hlavní budova
Iva F - Agháta - hlavní budova
Jana Š. - Bezinka- hlavní budova

J+M Vacíkovi - auto - Eba+Nakke
Luboš Satora - auto - Chooco                                                                                                                                Richard N. - bydlík - Quido a Hugo                                                                                                                                Ota M. - Keisy - auto                                                                                                                                                            Lukáškovi - auto, Krystán, Marfy, Aura

Budova B:
M+P H. - Bailey - budova B
Lenka G. + Jim  - budova B

Martina S.

Saša A. a Nabu

Martina V.