MT Vysočina - Ostrov a Žďár n.Sáz.

Datum konání: 
30.11.2013 - 01.12.2013

 

Bohdana vám píše: Neboť chvíle našeho MT setkání se kvapem blíží a jistě jste všichni už značně netrpěliví, dovolte mi sdělit Vám několik důležitých skutečností:
1. Pokud by někdo zjistil, že se nemůže zúčastnit, dejte mi prosím hned vědět, náhradníci netrpělivě čekají na tuto informaci.
2. Ubytování je zajištěno pro Satorovi, Jančaříkovi a Vacíkovi, podrobné info ohledně ubytování zašlu dodatečně. Ostatní účastníci jsou místní s dojezdovou vzdáleností do 30 km.
3. Terény jsem vytypovala v okolí Ostrova nad Oslavou, v případě, že by tam byl zrovna hon nebo napadlo hodně sněhu, sjedeme do ZR (cca 10 km).
4. Upozorňuji, že u nás na Žďársku bývá chladněji než jinde a taky větrno. Taky je dost možné, že už bude sníh - tzn. zimní gumy a teplé oblečení je nezbytností. Pokud máte zimomřivé psíky, nezapomeňte jim vzít oblečky a deky.
5. Pokud mi každý napíše, co je schopný poskytnout na společný stůl, pokusím se zajistit případné chybějící potraviny/nápoje. Bude nás 11 lidí. Teorie a společné večeře budou probíhat v mém bytě v čtyřbytovce, pejsky můžete vzít dovnitř, jestli nebudou štěkat a neservou se. Prosím jenom o ohleduplnost k sousedům.
Vše ostatní dle přiložených propozic. Většina se zná osobně, takže se očekává rodinná a oddychová adventní atmosféra.  Pokud by měl někdo dotaz, nápad, návrh, sem s ním. Můj mobil je 608 248 443, další mail: bohdana.melicharova [at] gmail.com.

Těším se na vás - Bohdana