TTC RESDOGS Vysoká

Datum konání: 
14.10.2022 - 16.10.2022

Technicko-taktické cvičení pro pokročilé týmy zajišťuje skupina JEKLS, organizuje Jirka Ekrt a Klára Lukášková. 

Na svatbě potkala svou dávnou lásku, napsala dopis a odešla s malou dcerou neznámo kam. Kamarádce se v tu dobu ztratil manžel. Na místě, kde ji viděli naposledy s cizím mužem leží láhev od vína a zkrvavená platíčka od léků.
V poledne volá manžel, že mu při opravě auta spadl kus železa na hlavu a jede do nemocnice na šití. Večer dostává zmatený telefonát, že jede s ní, udělalo se mu špatně, vystoupil z auta a neví, kde je.
Tak toto jsou scénáře pátracích akcí pro dva naše členy, kteří se připravují na skutečná pátrání. Věrohodnost informací je skvělá, oba netuší, že se jedná o nahranou situaci. Okamžitá reakce, navrhovaný postup, co všechno musí psovod zajistit. Minule to bylo instruktážní cvičení, tentokrát skoro reálná akce. Ti, co to věděli měli za úkol analyzovat práci těch, kteří ji realizovali. Následný rozbor chyb, nedostatků, ale i správných rozhodnutí pak byl předmětem večerního brífinku. Vedle toho standardní traily, cvičení. Přesto všechno přejeme novomanželům, aby jim to klapalo, vydrželo na "furt" a měli se rádi. https://bloudi.rajce.idnes.cz/221016_JEKLS_Vysoka/