Výjezdy 2017

Do tohoto článku půjdou informace o našich výjezdech, kde jsme mantrailingové týmy nenasazovali, ale byli jsme povoláni k pomoci při pátrání. Bohužel se naplnily naše obavy z nepravdivých informací TV Nova, kdy se nám ozyvají lidé po několika dnech od pohřešování osoby a žádají o pomoc. Dalším problémem je, že nejsou v některých případech ani známá místa posledního výskytu hledané osoby. V těchto případech je pravděpodobnost nálezu osob velmi mizivá. 

11.5. Na žádost rodičů pátrání po ztraceném děvčeti v Bratislavě. Info bylo už po 4 hodinách od vyhlášení pátrání. Děvče nalezeno v době výjezdu MT týmu. 

16.3.Na žádost rodiny účast na pátrání po 17-ti letém mladíkovi z Kolína. Po vytypování PLS, před nasazením MT týmu Mirek a Eba byl mladík nalezen příslušníkem Policie v oblasti PLS MT týmu. 

12.3. Pohřešovaný muž s psychickými problémy. Pohřešovaný od 9.3. výjezd odvolán kvůli nejasnostem s PLS a stářím stopy.

10.3. Litoměřice, pohřešovaný muž s poruchami paměti, MT tým Luboš a Cassino. Bohužel nám volala dcera až druhý den, kdy po vytrvalém dešti, městských podmínkách by byla stopa stará minimálně 42 hodin. Výjezd odvolán. Pohřešovaná osoba nalezena 12.3.

2.3. MT tým Luboš a Cassino, Richard a Hugo, doprovod Maťo Šiška, Zvolen, pátrání po muži, hledaná osoba nalezena před příjezdem výjezdové skupiny

19.2. MT tým Luboš a Cassino (doprovod Richard) - ztracená seniorka 80 let, Stupava, hledaná osoba nalezena v době příjezdu zásahové skupiny na stanoviště

18.2. - MT tým Jaro a Dorry - ztracený mentálně nesvéprávný 33-letý muž v Žilině. Odvolán z akce těsně před dojezdem na stanoviště