Workshop GAK9 s Marií a Chrisem

Datum konání: 
02.03.2019 - 03.03.2019

https://www.facebook.com/vedaCT24/videos/270164190575883/UzpfSTUxODA5OTM...

https://www.facebook.com/media/set/?set=ms.c.eJxNVVuyJTEI2tGUb~_P~_NzYVP...

Pravidelný jarní seminář s předními instruktory GAK9, tentokrát s Marií Vladimirovou  a Chrisem Rosenbergerem. Workshop je určen primárně pro pokročilejší MT týmy, které se připravují na zkoušky, ale je otevřen všem zájemcům. Počet MT týmů je omezen (12 MT týmů), ale je možné se přihlásit i jako divák (12 osob). Seminář bude v angličtině, němčině a češtině. Trénovat budeme v okolí Brna, v Technologickém parku Královo Pole, CT Parku Slatina. 
Přihlášky opět na satora.lubomir [at] gmail.com, podmínky zůstanou stejné, jako minule, pouze s tím, že v případě neúčasti přihlášeného účastníka se peníze nevrací, popř. si musí najít náhradníka.
Protože se instruktoři budou vyplácet v Eur, můžete částku v Eur uhradit na některém našem setkání hotově a nebo dle aktuálního kurzu v Kč na účty IBHA uvedené na website.
Cena za workshop je pro 12 MT týmů se psem - 200,- Eur a pro diváky bez psů, kterých může být pouze 12 to bude 50,- Eur.
Seminář bude dvoudenní. Základna bude v Efi-hotelu, kde bychom chtěli navečer v sobotu udělat posezení a rozbor videí, která přes den natočíme. Ubytování je možné tamtéž.
Instruktoři GAK9:
Maria Vladimirova (https://www.k-9.lv/) Latvia, 
Christoph Rosenberger, GAK9 Military K9 Trainer, GAK9 Training Center Austria.
www.rettungshunde.at,  www.gak9.com
Po zkušenostech z minulých ročníků doporučujeme se přihlásit i jako náhradníci. Pokud by nenastaly změny u přihlášených účastníků, můžete se pak účastnit jako diváci.