Workshop s Cony a Chrisem 1.-2.9.2018

Datum konání: 
01.09.2018 - 02.09.2018

Jako každý rok pořádáme podzimní seminář s předními instruktory GAK9, Cony Steidinger a Chrisem Rosenbergerem. Workshop je určen primárně pro pokročilejší MT týmy, které se připravují na zkoušky, ale je otevřen všem zájemcům. Počet MT týmů je omezen (12 MT týmů), ale je možné se přihlásit i jako divák (12 osob). Seminář bude v angličtině, němčině a češtině. Trénovat budeme v okolí Brna, v Technologickém parku Královo Pole, CT Parku Slatina a nově na BVV.  

Přihlášky opět na satora.lubomir [at] gmail.com, podmínky zůstanou stejné, jako minule, pouze s tím, že v případě neúčasti přihlášeného účastníka se peníze nevrací, popř. si musí najít náhradníka. 

Protože se instruktoři budou vyplácet v Eur, můžete částku v Eur uhradit na některém našem setkání hotově a nebo dle aktuálního kurzu v Kč na účty IBHA uvedené na website. 

Cena za workshop je pro 12 MT týmů se psem - 200,- Eur a pro diváky bez psů, kterých může být pouze 12 to bude 50,- Eur.

Seminář bude dvoudenní, Cony a Chris přijedou v pátek odpoledne. Základna bude v Efi-hotelu, kde bychom chtěli navečer v sobotu udělat posezení a rozbor videí, která přes den natočíme. Ubytování je možné tamtéž, se zajištěním vám pomůže Jarka (satorova [at] e-finance.eu). 

Instruktoři GAK9:

Cony Steidinger, K9 Search and Rescue Association ze Švýcarska (www.k9-sra.ch)

Christoph Rosenberger, GAK9 Military K9 Trainer, GAK9 Training Center Austria.

www.rettungshunde.at,  www.gak9.com

Po zkušenostech z minulých ročníků doporučujeme se přihlásit i jako náhradníci. Pokud by nenastaly změny u přihlášených účastníků, můžete se pak účastnit jako diváci. 

Přihlášky na satora.lubomir [at] gmail.com

prostory: Technologický park Královo Pole, CT Park Slatina, BVV Brno

Účast se psem: 

Luboš a Chooco, Pepa a Kylísek, Ivan a Itta, Braňo  a Annie, Markétka a Jackie,  Martin a Marfy

Sylva a Brioni, Jana a Nakke, Mirek a Eba, Táňa Capová a Bonik, Iva Fietková a Agátha, Romana a Dixi,

Diváci: Andrea, Dan. Lenka N. Klára L. Štefan Zavadský