Workshop s Cony Steidinger - Brno

Datum konání: 
18.03.2017 - 19.03.2017

Tak to máme za sebou. Dva dny pilné a smysluplné práce, v bezvadném kolektivu a fantastickou instruktorkou a jejím bratrem, který nám ušetřil mnoho času svou velmi dobrou češtinou. Jakmile zpracujeme zážitky a poznatky, určitě je najdete v interní sekci webu a budeme určitě některé zajímavé věci aplikovat i do našich tréninků.  

Děkuji všem účastníkům za velmi aktivní přístup a Cony za velmi podnětné rady a bezva přístup. 

A nebojte se, v říjnu pokračujeme. Info najdete v plánu akcí. A popisky k fotkám budou posléze. 

http://kzzsr.sk/2017/03/18/gak9-mantrailing-workshop-s-cony-steidinger-b...

V rámci vzdělávání pokročilých MT týmů bude od roku 2017 IBHA pořádat pravidelně setkání se zahraničními instruktory GAK9. První z těchto seminářů bude  organizován v Brně, ve spolupráci s K9 Search and Rescue Association ze Švýcarska (www.k9-sra.ch), která zastupuje GAK9 v Evropě. Seminář povede jedna z nejlepších instruktorek mantraillingu Cony Steidinger.  Workshop je určen primárně pro pokročilejší MT týmy, které se připravují na zkoušky, ale je otevřen všem zájemcům. Počet MT týmů je omezen ( 6 MT týmů), ale je možné se přihlásit i jako divák. Seminář bude v angličtině, němčině a češtině. Přihlášky posílejte na Email: satora.lubomir [at] gmail.com.

Pro další zájemce, kteří s námi pravidelně necvičí, ale chtějí se s mantrailingem seznámit, nabízíme možnost uspořádání víkendového semináře s Lubomírem Satorou, popř. je rádi přivítáme na našich pravidelných víkendových tréninkových akcích.  Na podzim se chystají členové IBHA na celký seminář do Vídně, kde budou instruktoři přímo z GAK9 z USA a v případě zájmu se plánuje workshop s Christophem Rosenbergerem v ČR. 

Přihlášky: 

MT týmy - Markétka Solaníková a Jackie, Luboš Satora a Cassino, Ivan Richter a Hagrid, Braňo Stolárik a Annie, Richard Novotný a Quido, Romana Svobodová a Dixi

Náhradníci: Šárka Navrátilová, 

Diváci: Lenka Bobková, Josef Rada, Táňa Capová, Andrea Tvrdá, Šárka Navrátilová, Jan Navrátil